PRIDAŤ INZERÁT

Výroba nábytku na mieru, do interiéru aj exteriéru.

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Piatok, 19.7.2019
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


26 kW nový kotol na uhlie a drevo

Predám úplne nový, nepoužívaný kotol zn. VARMSTAR na tuhé palivo (uhlie alebo drevo). Menovitý výkon 26 kW. Vyrobené v EU. Vynikajúca cena: len 580 EUR! Dovoz možný (celá SR).


Predáme účinný byliný gél Pagaštan konský

Hrejivý bylinný všeliek proti bolesti a únave. Zmierňuje bolesti svalov a kĺbov a prispieva k osvieženiu celého organizmu. Obsahuje vysoké množstvo prírodných extraktov a silíc na preventívne prehriatie organizmu a na masáže postihnutých partií po ochoreniach a lebo zvýšenej telesnej námahe. Použitie: hrejivý bylinný gél aplikujte na postihnuté miesto a vmasírujte až kým sa gél nevstrebe do pokožky.


malotraktor Kubota 4x4 japonskej výroby

volat na tel.č. 0908825030!!malotraktor Kubota 4x4 japonský traktor továrenskej výroby -Kubota B6000 , 2-válec,diesel,výkon 12 HP, 4x4 (vypinatelný predný náhon), rychlosti 6 + 2, redukce, 3 rychlostný vývodový hriadel,Hmotnost: 490 kg.K malotraktoru sa dá pripojiť štandardne dostupné príslušenstvo, ako napríklad: vlečka, pluh, rotovátor a ďalšieho príslušenstva. Prevádzkové náklady sú neporovnateľne nižšie, ako na veľký traktor.je možnost dokupenia rotavatora ( 250 €) alebo pluhu ( 320 €) .


práca v kancelárii

Dobrý deň, Hľadám mladých, šikovných a cieľavedomých ľudí! z Čadce a okolia! Flexibilný pracovný čas, zaujímavá možnosť zárobku a následného kariérneho postupu. Práca vhodná aj pre študentov VŠ. V prípade záujmu pošlite životopis .