PRIDAŤ INZERÁT
Dnes je Pondelok, 13.7.2020
Margita

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ako si môžete žvýšiť váš mesačný príjem?

Ponúkame spoluprácu s Essens Slovakia. Aj v tomto roku prinášame širokú škálu kvalitných produktov, ktoré sa stali nepostrádateľnou súčasťou mnohých rodín. Ak máte obchodného ducha, využite svoju šikovnosť a zarábajte s nami.


Anglické lekcie

Naučím angličtinu deti, študentov aj dospelých, učím všetky jazykové úrovne, pripravím vás na skúšky. tel 0949620017


Český projekt Brigado

Práca na doma... Vyplňovanie dotazníkov Sledovanie videí Dávanie likes na FB Výplata od 200 Kč. Žiadné vstupné poplatky. Registrácia zdarma tu: brigado.cz/app/site/referral/12014


Športové digitálne hodinky s krokomerom

Moderný športový inteligentný LED náramok. Jednoduché upevnenie na ruku. Pri pohybe nezavadzia. Vhodný na každodenné použitie. Určené nielen na šport, ale i bežné nosenie. Základné info: Jednoduchý digitálny záznamník každodennej činnosti a fyzickej aktivity. Vhodný najmä pre dospelých a to i na celodenné nosenie. Pre svoju jednoduchosť je však vhodný aj pre starších ľudí. Vhodný na používanie nielen vo fitness centrách, ale i pre outdoorové športy a činnosti. Zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas a kalórie. 5 miestny LED displej, s tlačítkom MODE a SET. Mäkký príjemný remienok. Materiál: plast a silikón. Štýl: športové. Hodinky je možné dodať aj v mnohých iných farbách - viď. obrázky. K cene sa pripočítava cena dobierky.