PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Piatok, 22.1.2021
Zora

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám tohtoročný jačmeň

Predám tohtoročný jačmeň 1q = 16 €. Mojzesovo, 0910 176 040


Vypratujememe domy, byty v BA

Vypratujeme domy, kompletné vypratanie nehnuteľnosti pred a po predaji, odvoz odpadu pred a po rekonštrukcii, vypratávanie priestorov po neprispôsobivých obyvateľoch, vypratávanie rodinných domov, vypratávanie kancelárií a skladov. V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.


Prenájom kancelárskych priestorov - Parkovanie zdarma

Prenajmeme kancelárske a obchodné priestory v centre mesta Partizánske, v budove Biznis Centrum Dukas na ul. gen. Svobodu 1069 / 4. V cene nájmu Vám teraz ponúkame 1 parkovacie miesto zdarma na súkromnom parkovisku. V ponuke máme priestory začínajúce pri veľkosti 20 m2. Výhodou prenájmu priestoru u nás je bez pochyby samotná poloha budovy. Ponúka širokú občiansku vybavenosť, zástavky MHD, vlaková a autobusová stanica, banky, či samotné centrum mesta v tesnej blízkosti. Budova je chránená alarmom. Má priestranný výťah, plne bezbariérový prístup a pohyb v budove, toalety, vlastné kúrenie, kuchynku, či stálu službu recepcie s občerstvením. Neváhajte a informujte sa ešte dnes o dostupnosti voľných kancelárskych priestorov.


Búranie garáží, krovov a demontáž umakartového jadra

Ponúkame vypratávanie bytov, búranie garáží, krovov, demontáž umakartového jadra, obíjanie omietok, škrabanie starých náterov, demontáž sadrokartónových stropov a búracie práce podobného charakteru. Neváhajte nás kontaktovať 7 dní v týždni.