PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Sobota, 16.1.2021
Kristína

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

NAJVÄČŠÍ ZAČIATOK ROKU 2020 Zarobte si na prezeranie reklamy. Je možnosť zvýšiť zárobok zakúpenie reklamného balíka od 1 $ návrat 1,5 $. Bližšie info v e-maili Rád poradím a pomôžem.


ELEKTRIKÁRI

PRACOVNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE 10-tich ELEKTRIKÁROV - Nemecko aktuálne ponúkame pracovnú pozíciu pre elektrikárov - Práca na pracovnú zmluvu poprípade živnosť (požadujeme 5 skúsených elektrikárov + 5 pomocných elektrikárov) - Nástup: 11.01.2021 - mesto: Tegernesse - elektroinštalácia - víkendové domčeky - Ubytovanie: zabezpečené a hradené. - Plat: od 18 €/hodina Osobné predpoklady a zručnosti: - živnostenské oprávnenie ak ste (SZČO) - vyhlášky, osvedčenia v oblasti elektropriemyslu - znalosť nemeckého jazyka aspoň 4 zo skupiny (4 z 10) tel. kontakt: 0910144184 Tešíme sa na spoločnú spoluprácu!


Predaj pneumatík

On-line obchod pre pneumatiky, ako nové tak aj prerobene, pre automobily, úžitkové vozidlá, 4x4, offroady, motocykle, veterány, nákladné autá a vopred vyvážené pneumatiky a balíky kompletných kolies, pripravené pre montáž za ceny o 25% nižšie ako v miestnych obchodoch. Doprava zadarmo po celom Slovensku.


Kanady pánske kožené

Predám nové nenosené pánske kožené kanady zateplené veľkosť č. 27 a 27,5