PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Sobota, 11.7.2020
Milota

Vyberáme z vašich inzerátov:


Sibutramin

Predam Sibutramin 25mg/1tab este cca 80 ks. Dovod predaja, pre mna su velmi silne. Neziaduce ucinky: nespavost a busenie srdca, inak zaberaju dobre, chut do jedla znizena viac ako o polovicu pri jednej tabletke na den.


Altány pro Vaši zahradu

Zahradní stavby, které mají nepochybně vlastní charakter. V případě, že nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou tyto zahradní altány určené právě pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně patrná. Exkluzivní styl bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi sousedy a známými. Nikdo nepřejde lhostejně kolem těchto altánů.


Dar

Milá s. z Jara Fashion zo 4. 07. 2020 z Obchodného domu Prior vo Zvolene, Prepáčte, keby niečo, s. Alenka


Dovoz materialu

Dovoz stavebného materiálu (obklad, dlažba, sadrokartón atď.. ) počas rekonštrukcie zo stavebnín, preprava a sťahovanie z nákupných centier v rámci BA, vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz stavebnej sute a odpadu pred, počas a po rekonštrukcii, búracie práce, obíjanie obkladov, omietok a dlažieb, vybúranie podláh, vyberanie zárubní.. Bližšie info telefonicky, volať možno 7 dní v týždni.