PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 27.1.2020
Bohuš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Lifestraw filter na vodu

Lifestraw je osobný vodný filter, ktorý odstraňuje 99,9999% všetkých parazitov a baktérií vyskytujúcich sa vo vode. Neobsahuje žiadne chemikálie a nepotrebuje žiadne batérie alebo zdroj elektriny. Táto pomôcka je schopná prefiltrovať maximálne 1000 litrov vody, čo predstavuje približne ročnú spotrebu vody jedného človeka. Ide o 22,5 cm dlhú slamku o priemere 2,5 cm a je veľmi jednoduchá na použitie. Dovezené z USA. Platba vopred na účet alebo na dobierku. Cena 25 eur + poštovné. Dodanie do týždňa.


Hľadáte výhodnú pôžičku?

Ak potrebujete peniaze, ste na správnej adrese. Požičajte si najvýhodnejšie pôžičky až do 10000 Eur. Vyberte si z pestrej ponuky pôžičiek na našej stránke. Peniaze posielame ihneď po podpísaní zmluvnej dokumentácie.


Riflovka

Predám riflovú bundu, zn. Amisu, kupovaná v New Yorkeri. Veľ eu 38. Ako nová/max 5x oblečená. Cena aj s poštovným. Osobný odber v BB (cena dohodou).


Posilňovací prístroj AB Rocker

Predám posilňovaciu lavicu (prístroj) typ: AB Rocker. Jednoduchý a skladný stroj na posilňovanie predovšetkým brušného, chrbtového a steheného svalstva. Úplne nový, nepoužívaný. Bez poškodenia. Len osobný odber!