PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


7-farebná nočná lampa motýľ

Predám 7-farebnú LED nočnú lampu v tvare motýľa, automaticky mení farby, úsporné LED svetlo, svetelené efekty vytvárajú romantickú a relaxačnú atmosféru, použitie v spálni, detskej izbe, na party, na ventilátori auta bude mávať krídlami, rozmery: 7x6x1,6 cm


PRÁCA NA DOMA

Máte záujem a chuť privyrobiť si peniaze popri zamestnaní, štúdiu, MD a dôchodku? Práca je jednoduchá a časovo nenáročná. Náplňou práce je spracovanie reklamných dokumentov. Napíšte si o bližšie info a ja Vám pošlem viacej informácii e-mailom. Platí pre celú SR.


Šaty pre slečny na slávnostnú príležitosť

Ponúkan šatky biele, ružové s bolerkom. Sú z nekrčivej,látky.Foto skresľuje farbu sú bledoružové. Nie je to žiadna Čína. Šaty majú spodničku z podšívkoviny, v nej je kruh, ktorý sa dá vybrať, druhá sukňa je z tvrdého tylu tretia je z monofilu pošítého ručne robenými kvietkami. Šaty majú krásne nadýchané sukne, vzadu všitý skrytý zips, dajú sa stiahnuť opaskami.Biele šatky-veľkosť 96 pôvodná cena 42 EUR, teraz 37 EUR, Ružové-veľkosť 116 (pôvodná cena 56 EUR, teraz 50 EUR. 100% stav. V cene je i cena dobierky, pri rýchlom jednaní dohoda možná! Viac info poskytnem emailom.


Norská lesní koťata s PP

Naše chovatelská stanice Amber Wald CZ nabízí koťátka s PP norské lesní kočky vrhu B a C narozená 9. a 16. května 2018. Všechna koťátka budou 1x očkovaná proti vzteklině ,, 2x plně očkovaná, a odčervena. Jsou opatřená identifikačním čipem a europasem, kupní smlouva je samozřejmostí . Rodiče vrhu: otec- IC Navaro Kočky ze Severu*CZ, matky- Inéz von Lacman*CZ a CH Infinity vom Ritterclan*D. Rodiče jsou testovaní. Koťátka jsou naučena na kočičí wc, plně socializovaná. Cena dohodou.