PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


* * * Práca na doma cez počítač a internet * * *

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...) pre e-shopy. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú): Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: refundo.sk/?ref=62450 + 2. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 + 3. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL). A ak máte ešte záujem o vyplňovanie prieskumov trhu (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné) píšte na e-mail.


detská izba nová aj na splátky

vyrábame nábytok na mieru, sme zakazková výroba,návrhy v programe, kvalitné košové programy, kovania blum, material, špičkové stroje riadené počítačom, zabezpečená doprava aj do iných miest zostava obsahuje: veľká skriňa, dve 2-dverové skrine, 2x posteľ, pod jednou uložné priestory, schodíky s uložným priestorom, stolček gratis , u nás možnosť aj na splátky


4/4 nové puzdra na husle, 3/4 sláky, husle...

Predám 4/4 nové puzdro na husle. Super vyhotovenie, dva remence, pevná rúčka. Cena 32,-€ Predám 3/4 husľové sláky a 4/4 sláky. Super stav, pekné vypracovanie, nové. Slák je 8 hran. Cena 30,-€. Ďalej predám nové husle. Komplet za 70,-€. Super 4/4 husle s výborným zvukom. Cena 500,-€. V cene husle, hranaté puzdro, nový slák, remence, kolofónia. Ďalej staršie nástroje... atď... foto, popis vecí zašlem na vyžiadanie. Na otázky rád odpoviem. Stačí napísať mail, zavolať na mobil.... Inzerát platí stále.


Strojník JCB, UNC, VZV

Príjmem na TPP strojníka JCB 3CX, UNC Locust, VZV Hyster s okamžitým nástupom. Požadujeme skúsenosti s prácou so stavebnými strojmi, platný strojnícky preukaz a ostatné doklady potrebné k výkonu práce. Uchádzačov o pracovnú pozíciu žiadame kontaktovať nás výhradne telefonicky.