PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Dovolenka v mobilhause pre 5 os. v IT

Pozývame Vás na letnú dovolenku v mobilhausoch pre 5 os.v talianskom prímorskom mestečku Lido Estensi.Mobilhausy majú kompletne zariadenú kuchynku,2 spálne s 2lôžkami a rozkladací gauč v kuchyni,WC,sprchu,klimatizáciu a vonkajšiu verandu so záhradným nábytkom.Nachádzajú sa v kempingu,ktorý je situovaný priamo pri mori a zároveň v meste.Pláž je piesčitá s množstvom pláž.barov,ihrísk a športovísk zdarma.V okolí sú pamätihodnosti,zábavný park,nákupné centrá,trhy,prístav s výletnými a rybárskymi loďami.Možnosť objednania polpenzie.V cene je zahrnuté ubytovanie,energie,parking pri MH,záv.upratovanie,klimatizácia,posteľná bielizeň,2lehátka a 1slnečník na pláži,služby delegáta.Uvedená cena je za 5os.za týždeň zač.júla.


PREDAM OKNA SALAMANDER

Predám OKNÁ SALAMANDER vo farbe zlatý dub/ zlatý dub v prevedení TROJSKLA s nepriehľadným sklom v rozmeroch 490/1420 mm. Možnosť predať aj po kusoch, jednotková cena 60 € . Možnosť odberu ihneď. OKNÁ sú NOVÉ.


SUGARBIRD len za polovičku ceny!!!

Všetky modely značky Sugarbird naozaj len za 50% z pôvodnej ceny.Príď a presvedč sa na vlastnej koži. Tvoja AmiWa dizajn