PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 20.5.2019
Bernard

Vyberáme z vašich inzerátov:


Autodoprava s hydraulickou rukou Žilina

Ponúkam autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom MAN TGA 410. Užitočná nosnosť 14,8 t, hydraulická ruka dosah 9,2 m, ložná plocha vozidla 6,2 x 2,5 m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Taktiež ponúkam autodopravu s plachtovým nákladným automobilom s hydraulickým čelom. Užitočná nosnosť 6,2t. Ložná plocha 6,10 x 2,5 x 2,6m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Cena dohodou.


Slnečné okuliare SOS

Ponúkam na predaj slnečné okuliare značky SOS - športové, taktické, motocyklové, okuliare pre vodičov, fotochromatické alebo polarizačné slnečné okuliare. Všetky okuliare sú nové, nenosené a nepoškodené. Ceny od 49EUR. Viac info na stránke soseyewear.sk


Prieskumy - práca na doma

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.


UZDRAVENIE VZŤAHOV s rodičmi, s partnerom a pod.

Ak máte v niektorom zo vzťahov vo vašom živote konflikt, potom prežívate život roztrúsený na kúsky. Prežívate utrpenie. Keď sa dajú vzťahy do poriadku, tak všetko zapadne na svoje miesto. Vyriešia sa finančné problémy rodiny, vyriešia sa zdravotné problémy, nastane radosť zo života pre všetkých zúčastnených. Robím individuálne .konzultácie, kde sa venujem jednotlivcovi s vynikajúcimi výsledkami. Pri individuálnych konzultáciách je cena dohodou.