PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 16.9.2019
Ludmila

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadáme zváračov - dohodou

Pracovný Pomer: živnosť Stručný popis pracovnej náplne zamestnanca v profesii zvárač: Zváranie el. oblúkom, poloautomatom v ochrannej atmosfére plynov (135) Zváranie nákladných vagónov a ich podzostáv, zváranie podvozkov a zváranie oceľových konštrukcií. Popis pracovnej pozície: 3-zmenná prevádzka, práca v stoji, úkolová práca, práca na živnosť vyhody Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti. Možnosť práce nadčasov. Ubytovanie: Možnosť ubytovania v podnikovej ubytovni cca 10 min pešo do miesta výkonu práce bez príspevku zamestnávateľa


Priemyselný robot KUKA KR 200

Ponuka sa týka použitého pracoviska s robotom Kuka KR 200/3. Základné informácie o robote: Priemyselný robot: * Kuka KR 200/3 * Nosnosť [kg]: 200 * Dosah [mm]: 2400 * Rok výroby robota: 2003 Návrhované použitia: * paletizácia * obsluha strojov Vďaka veľkej nosnosti môže byť používaný pri aplikácii paletizácie a pri prenášaní predmetov (obsluha obrábacích strojov, hranovacích lisov). Pracovisko sa fyzicky nachádza v poľskom depe robotov v Krakove. Planujete robotizovanie podniku? Myslíte si, že robot sa hodí do Vášho podniku? Kontaktujte nás! Pridajte sa k robotizovaným!


Vypratávanie bytov

Vypratávanie bytov, kancelárií, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz stavebnej sute a odpadu pred a po rekonštrukcii, predaji a kúpe nehnuteľnosti v rámci celej Bratislavy a v okolí.


Farmácia UK BA 1.- 5.ročník - študijný materiál

Ponúkam na predaj knihy, prednášky, testy, trenažére, zadania, vypracované otázky na skúšky, množstvo protokolov ktoré vám zachránia voľný čas a mnoho ďalšieho užitočného materiálu. Uvedená cena je za jeden ročník. Pozor! Ročníky 3.+4.+5. predám spolu za jednotnú cenu 25 eur. Predávam elektronicky - kompletne uložené na webe, vy si ich len stiahnete do PC po tom, ako vám pošlem dokument s odkazmi a heslom. Je prehľadne spracovaný a utriedený. Na foto vypracované otázky pre skúšky z Farmaceutickej botaniky a Analytickej chémie. V prípade záujmu vám môžem zaslať časť materiálu na overenie, seriózne jednanie. Tento materiál vám zabezpečí voľný čas a pohodu, čo je veľmi vzácne pri štúdium na tejto škole.