PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Utorok, 25.6.2019
Tadeáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Kvalitné rekonštrukcie a realizácie striech

Tesári živnostníci v spolupráci s klampiarom a rôznymi dodávateľmi stavebných materiálov realizujú strechy na kľúč. Cenovú ponuku vypracujeme na základe projektovej dokumentácii alebo pri rekonštrukciách po zameraní strechy. Kontaktujte nás radi Vám pomôžeme. Okruh našej pôsobnosti: NR, TT a BA kraj.


Otestujte si svoje telo.

Poradňa zdravia ponúka odbornú analýzu tela na špeciálnom pristroji TANITA . Zistíme priechodnosť ciev , množstvo tuku , podiel vody lymfatický systém , stav kosti , metabolizmus , skutočný vek tela , opotrebovanie organov ....Do konca mája len za 5eur. Trnava a okolie


Ponuka administratívnej práce

Získajte vedľajší príjem jednoduchou prácou na internete, vhodnou pre študentov, ženy na MD, osoby ZŤP, ale i dôchodcov a ľudí, ktorí si chcú privyrobiť. Ponuka administratívnej práce a brigády. Spracovanie reklamných dokumentov – opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a celkové spracovanie reklamných dokumentov. Vykonávanie administratívnych úloh na základe pokynov. Zárobok 500 € mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko, od 16 rokov. Viac info (mobil 0907333364)


Sportalm

Predam krasnu lyziarsku bundu a nohavice,cena bundy 250,- cena nohavic 120,-cena kompletu 340,-