PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predaj pouzivaneho nabytku z vinoteky

Rozpredavam velmi lacno zariadenie z vinoteky sidliacej na Nam. SNP 6 v Bratislave. V ponuke su stolicky, stoly, kresla, svietidla, elektrospotrebice, riad, proste vsetko. Najlepsie je prist sa osobne pozriet.


Predaj rodinného domu

Ponúkame na predaj rodinný dom v Trstenej.Dom sa nachádza v centre mesta v blizkosti SAD,ŽSR Pošta,Mestský úrad.Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 669m2,v uzavretom dvore ,je celý podpivničený,plynové kúrenie + na tuhé palivo.Na dome sú vymenené plastové okná. Cena domu 80000,-Eur + dohoda možná


Vypratávanie, odvoz starého nábytku.

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, váľand, odvoz sute a odpadu. Volať možno od pondelka do nedele.


Pozemok v Bobrove určený na výstavbu rodinného domu

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Bobrove určený na výstavbu rodinného domu, poprípade dvoch rodinných domov. Nachádza sa v lokalite, kde prebieha radová výstavba rodinných domov. Pozemok je slnečný celý deň. Celková výmera je 2315 m, je možné to rozdeliť na dva samostatné rovnocenné pozemky / 1157 m2 a 1158 m2 / vzhľadom na to, že z každej strany je prístup na pozemok. Inžinierske siete sú v dosahu. Šírka je 18 m a dĺžka je 129 m. Cena je 31 Eur/m2. Maklér odporúča. Kontakt na makléra 0910946602.