PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Štvrtok, 18.7.2019
Kamila

Vyberáme z vašich inzerátov:


Marta

Miluji vysoké podpatky a podvazky. Jsem na ně úplně ujetá. Líbí se ti také? Chtěl by jsi si o tom psát? Chtěl by jsi se mnou prožít skvělý sex po telefonu? Tak mě něněch čekat! Chtěla bych od tebe projet všechny dírky... A nejraději bych začaka krásným orálkem co ty na to? Napiš na MN(mezera)MAR a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Privýrobok 300-700,- eur/mesiac

Hľadáte privýrobok, zmenu, kariéru? Zaujímavá práca vo wellness priemysle, možnosť postupu, flexibilná pracovná doba na hlavnú, aj vedľajšiu činnosť, zaškolenie zdarma.


NOVÉ HODINKY KAŽDÝ DEŇ !

Predám nový typ silikonových hodiniek so zaujímavým dizajnom - ciferník veľkosti 3x3 cm je možné vybrat z puzdra remienka a vzájomne kombinovat s remienkom rôznych farieb, čím možno vytvorit širokú škálu farebných variácií hodiniek ! Hodinky v príjemných pastelových farbách, celofarebné - rovnaká farba ciferníka aj remienka hodiniek.


ZDRAVIE NA PRVOM MIESTE!

Máte zdravotné problémy, chceli by ste schudnúť, pribrať, ste bez energie alebo jednoducho chcete vedieť ako sa zdravšie stravovať? Pošlite nám Vašu fotografiu s popisom čo Vás trápi. Vybraní z Vás budú pozvaní na konzultáciu zdravia, komplexnú analýzu tela na telesnom analyzéri tanita a spoločne zistíme ako Váš zdravotný stav zlepšiť! V prípade vážneho záujmu zasielajte fotku s Vašimi kontaktnými údajmi na e-mailovú adresu.