PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Streda, 24.4.2019
Juraj

Vyberáme z vašich inzerátov:


Záložný zdroj napájania obehového čerpadla

Predám úplne nový 300 W menič s čistým sínusovým priebehom KEMOT PROsinus 300. Záložný zdroj napájania je určený pre použitie s obehovým čerpadlom v prípade výpadku elektrickej siete pomocou 12V autobatérie (akumulátor nie je v cene). Čas prepnutia menej ako 4 ms, výstup 230V, plná sínusová krivka. Záruka 24 m., slovenský návod. Cena 150 EUR. Aj na dobierku. Platí pre celé Slovensko.


Kúpim dom s veľkou záhradou.

Kúpim dom s veľkou záhradou. Veľkosť záhrady minimálne 2000 m2. Vzdialenosť od Banskej Bystrice maximálne 20 minút autom.


Pracovník obchodného oddelenia, neskôr manažér

Fincentrum a.s. zaoberajúca sa auditom navrhujúca riešenia na realizáciu obchodných a osobných cieľov a optimalizáciou finančných záväzkov. Úlohy: Vybavovanie klientskych zložiek, nezávislé poradenstvo, komunikácia s partnermi. Výhody - Pružná pracovná doba - Práca v mladom tíme - Atraktívny kariérny plán - Vzdelávanie v oblasti manažérskych a obchodných zručností Min. požadované vzdelanie SŠ s maturitou Osobnostné predpoklady Flexibilita, zrozumiteľná vyjadrovacia schopnosť, ambicióznosť, bezúhonnosť, Životopisy zasielajte na email, následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.


Soya - vankúš z lenivej bio peny

Vankúš je 100 %-ný prírodný produkt vďaka voľbe materiálu, akým je sója. Podopiera krčnú chrbticu v správnej anatomickej polohe. Jeho štruktúra zaisťuje ideálny kompromis medzi tuhosťou a mäkkosťou. Dodáva sa s poťahovou látkou Genesi Soya, ktorá je vyrobená z troch základných prírodných elementov: uhlík, striebro, sója. Zbavuje telo elektrostatickej energie, má antibakteriálne vlastnosti, udržuje telesné teplo bez vzniku vlhkosti a zároveň je príjemná na dotyk.