PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Orava-Roháče Chalupa Zuzana

Ponúkam lacné ubytovanie v prekrásnom prostredí Západných Tatier-Roháčov v samostatnej chalupe. 2x4+2x. wc, sprcha+kuchyňa+tv. sat. 1x. apartmán+kuchyňa+wc, sprcha+tv. sat . Krytý altán krb. Cena 8 euro osoba noc. Deti do 3. rokov Zdarma. Max:12 osôb.


Servis notebookov na počkanie nonstop!

Ponúkame profesionálny servis notebookov aj na počkanie. DIAGNOSTIKA JE ZADARMO. Ponúkame možnosť opravy zariadenia aj CEZ POŠTU alebo KURIÉRA pre celú SR. Opravy: Opravy základných dosiek notebookov Opravy grafických kariet notebookov aj integrovaných Opravy po poliatí Opravy po skrate Opravy podsvietení Vymazanie hesiel Windwos, BIOS výmeny displejov Výmeny konektorov Viac opráv nájdete na webe V prípade zaslania prosím neposielať nabíjačky, batérie ani príslušenstvo, iba notebook. Adresu pre zaslanie nájdete na webe (kontakt), do balíka je nutné pribaliť tel. kontakt a Vašu adresu pre spätné poslanie.


Pasívny príjem

Vybudovať svoju štruktúru, ktorá Vám bude každý mesiac vytvárať pasívny príjem je pre mnohých najväčší problém. Ale čo by ste povedali na to, keby Vám túto štruktúru vybudovala samotná firma? Info mailom.


Rozkladacia sedačka LACNO!!!Nová cena!!!

Predám veľmi peknú rozkladaciu sedačku, používanú iba pár mesiacov.Pôvodná cena 200€, teraz 55€.Treba vidieť!!!