PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Piatok, 24.5.2019
Ela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Nová pracovná ponuka !

Zabehnutá obchodná firma príjme nových ľudí do viacerých oblastí - do personálnej,administratívnej, obchodnej a do technickej(do servisu a do služieb),900,-EUR mesačne, nástup ihneď!


Nezávislá práca z domu

Príležitosť, kde si môžete privyrobiť 500-700eur mesačne, vhodné aj pre študentov a mamičky na materskej.


Predlžovanie vlasov micro a euroloock lacno

Vlasy ,sú korunou krásy...Predlžovanie vlasov microring a euroloock.Je to veľmi šetrná metoda nadpájania vlasov.Cena za prácu nadpájania je 50e bez ohľadu koľko vlasových pramienkov máte. Plus micro alebo euroloock spoje to je 10e .Cena za zloženie je 10e a každé druhé zloženie máte grátis .Cena za prerobenie spojov talianským keratínom je 13e a samozrejme aj vlasové pramene si môžete doniesť svoje alebo Vám viem objednať ,ruské,panenské vysoko kvalitne vlasy AAA .Za kvalitu vlasov sa Vám zaručujem.Táto metoda drží vlasy bez zošmyknutia.


Chcete si zarobiť?

Ponúkame Vám zaujímavú prácu na doma, ktorá vám pomôže vylepšiť Váš rodinný rozpočet. Práca je vhodná pre každého kto si chce privyrobiť popri zamestnaní, dôchodku či na MD. Stačí ak ovládate základy práce na počítači, internete a máte chuť pracovať. Vašou náplňou bude vkladanie inzerátov na webové stránky a hľadanie ľudí do rôznych projektov. Viac informácii Vám rada poskytnem nezáväzne mailom.