PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 26.8.2019
Samuel

Vyberáme z vašich inzerátov:


MOŽNOSŤ ZÁROBKU PRE KAŽDÉHO

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE.VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV.ZÁROBOK 500 € MESAČNE.ZAŠKOLÍME.PRE CELÉ SLOVENSKO.OD 16 ROKOV.PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANÍ,ŠTÚDIU,MD A DôCHODKU.VIAC INFO NA EMAIL


Predám detskú deku

Predám krásnu novú deku v tvare rozkošnej fialovej opičky, alebo ružového psíka, rozmer deky je 100x80cm. Deka je z mäkučkého materiálu, vhodná prať v práčke na 30stupňov. Pod touto mäkkou prikrývkou sa dieťa bude cítiť príjemne a bezpečne. Deka je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá. Pred spaním sa môžu zahrať s hlavou opičky, ktorá je upravená ako bábka – v ústach je otvor na ruku. Cena 12,00€, aj s poštovným. Posielam doporučene, po úhrade na účet, na dobierku neposielam.


Prenájom zabehnutého baru so stálou klientelou

Odstúpim a dám do dlhodobého prenájmu zabehnutý podnik - bar, nachádzajúci sa na sídlisku Zapotôčky v Prievidzi. Je tu aj možnosť odkúpenia do osobného vlastníctva. Bar je kompletne zariadený momentálne stále v plnej prevádzke, je teda možnosť okamžitého prevzatia prevádzky za chodu.


Predám CD P.B.Ch a Plexis

Predám jediný sólový album P.B.Ch z roku 1994.Je to zberateľský kúsok pre všetkých fanúšikov Lucie a Wanastowi vjecy. A tiež album legendárnej punkovej kapely Plexis - Pulnoční rebel.Obidva albumy spolu za 80 eur.