PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 18.2.2019
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Najlacnejšie poistenie vozidiel online

Najlacnejšie poistenie vozidiel, Poistenie si môžete urobiť za pár minút online na našej stránke ... leniss sk Prípadne nás kontaktujte telefonicky.


Predám garzónku v TOP stave

Predám garsónku vo Veľkých Kapušanoch na sídlisku POH. Byt je kompletne zrekonštruovaný, vymenené jadro, nový sprchovací kút, nové WC a umývadlo, plastové okno, strop – sadrokartón, nová kuchynská linka. Byt je zariadený novým nábytkom a vybavený potrebným príslušenstvom, je možnosť ihneď sa prisťahovať. V prípade záujmu o prenájom je možnosť sa dohodnúť. Uprednostňujem dlhodobý prenájom, najlepšie pre firmy ako služobný byt. Výdavky sú oveľa nižšie ako pri ubytovaní sa v penzióne alebo v hoteli. Fotky môžem poslať e-mailom.


Predaj záhradná chatka so záhradkou Dolný Kubín

Ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradkou v Dolnom Kubíne na Brezovci. Chatka je postavená na pozemku o výmere 427 m2. Dispozične pozostáva z pivničných priestorov, prízemia a podkrovia. Vchádza sa cez verandu. Na prízemí sa nachádza miestnosť s krbom a pieckou. Chatka je napojená na úžitkovú vodu a elektrickú energiu. K dispozícii je vonkajšie posedenie. Chatka sa predáva so zariadením. V záhrade sú nasadené kvalitné rodiace ovocné stromy, kríky. Pri chatke je vlastné parkovanie pre dve autá. Cena dohodou. K dispozícii ihneď.


Asistent a managér pobočiek Žilina cca od 700 e

Doobsadzovanie prac. pozícii pre ambícioznych !! Práca v poradenských kancelárskych štúdiach zameraných na prácu s klientami – CERTIFIK. OSOBNÝ KONZULTANT (v obl. zdravia, výživy, vitality, športovej výživy, krásy a vizáže – maloobchodná práca s klientami, zabezpečovanie reklamy, zostavovanie objednávok – programov a jedálničkov, reklama) a SUPERVIZOR POBOČKY (vedenie prac. tímu – kariérny rast, veľkoobchod, managment). Príjem závisí od pracovnej pozície a vlastnej aktivity – cca od 700 e pri práci 5 hod/denne – až cca 2 000 e. Rekvalifikácia na pozície je zabezpečená.