PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 18.2.2019
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Led osvetlenie

Led osvetlenie - Ponuka Led reflektor 10W - 20W - 30W - 50W - 70W - 100W - DOSTUPNOST aj s pohybovym senzorom aj RGB(farebny) LED TRUBICE: 60cm - 8W 120cm - 16W 150cm - 30W LED Pasy kompletne sety RGB(farebne)s ovladacom a zdrojom LED DISPLAY REKLAMY: CERVENY BIELY ZELENY MODRY DOSTUPNOST: aj dvojstranny,Vy si vyberiete ............farbu displaja CENA: zavisi od rozmeru a farby displaja,blizsie info cez mobil alebo email.


nemecky jazyk

Profesionalna lektorka nemeckeho jazyka s 22-rocnou praxou ponuka individualnu vyucbu vseobecnej, odbornej (medicinskej, pravnickej a pod.) alebo konverzacnej nemciny. Moznost pripravy na skusky v skole alebo pred vycestovanim do zahranicia (vhodne aj pre opatrovatelky a zdravotne sestry). Cena za 1 vyucovaciu hodinu (45 minut) je 5 Eur. V cene je zahrnuta potrebna literatura. Miesto vyucby: okres Pezinok. Kontaktovat prosim vyhradne telefonicky: 0907 752 254.


***Spoločníčky ***

Vážené dámy, zaujíma vás práca luxusnej spoločníčky, vytvoríme vám veľmi úspešnú web prezentáciu. Sme silná spoločnosť, s viac ako 12 ročnými skúsenosťami. Dôverujte nám.


drvič-šrotovník ovocia

Predám nový nerezový šrotovník ovocia. Šrotuje rýchlo a všetky druhy ovocia. Cena 250eur. Pošlem aj poštovým kuriérom.