PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predaj pozemku

Predám v Záhorskej Bystrici pozemok o výmere 1180 m2 na hlavnej ceste vedľa KERIMAXu na podnikateľské účely, možnosť pre stavebniny, zahradkárstvo a pod.... . Cena je 80 eur/m2


Práca pre kozmetičku

Do zabehnutého salónu hľadáme kozmetičku s profesionálnym a zodpovedným prístupom k práci, spoľahlivú, milú ku klientom, so zmyslom pre čistotu, poriadok a chuťou pracovať. Druh pracovného pomeru – živnosť. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, zaškolenie do práce s profesionálnymi kozmetickými prístrojmi ,oboznámenie sa s novou škálou produktov a ošetrení , odborný rast i možnosť zakúpenia produktov za výhodnú cenu. Bližšie info. po 18:00 na t.č. 0905 276 122.


Predám Mercedes sanie

6110903637 POTRUBIE SANIA MB DB 220CDI W203/209/210/211 Viac info na 123nakup eu


Lieky

Predám Adipex, Xenical, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Dormicum, Elenium, Xanax, Neurol, Frontin, Rivotril, Diazepam, Lexaurin, Valproat, Mirtazapin, Olanzapin, Risperdal, Citalopram, Deprex, Escitalopram, Fevarin, Fluoxetin, Fluzak, Olwexya, Prothiaden, Prozac, Sertralin, Stimuloton, Trittico, Velaxin, Venlafaxin, Wellbutrin, Zoloft, Strattera, Vigil, Antabus, Champix, Tramal, Tralgit, Tramabene, Zaldiar, Korylan, Aulin, Diclofenac, Veral, Azitromycin, Augmentin, Biseptol, Ciplox, Doxybene, Klacid, Ofloxin, Ospen, Penbene, Sumamed, V-Penicilin, Rosemig, Geratam, Piracetam, antikoncepciu ako aj iné lieky. V prípade záujmu píšte na mail.