PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Utorok, 23.4.2019
Vojtech

Vyberáme z vašich inzerátov:


Chcete schudnúť zdravým spôsobom?

Ponúkame vypracovanie optimálneho stravovacieho plánu, ktorý regeneruje a aktivuje organizmus. Dodá telu všetko, čo potrebuje a predstavuje tak pohodlnú reguláciu váhy.


Práca Švajčiarsko

Ponuka práce do Švajčiarska na švajčiarsku pracovnú zmluvu. Ponúkané pozície – elektrikár, elektromontér, vodár, inštalatér kúrenia.Je potrebné spĺňať podmienky od zamestnávateľa: 1. komunikatívna nemčina, 2. prax v danom odbore, o ktorý sa uchádzate, 3. Vek 24 – 48 (max52). V prípade splnenia podmienok je potrebné zaslať životopis v nemeckom jazyku, občiansky preukaz z obidvoch strán a v prípade elektrikárov platný certifikát. Telefonické info pondelok - piatok od 9:00 do 12:00 a od 13:30 do 17:00(+421 911 471 110).


Vyučovanie angličtiny a doučovanie slovenčiny

Naučím angličtinu deti, študentov aj dospelých, doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravím vás aj vaše deti na všetky typy skúšok.


Detske mydlo Caladine Baby

Mydlo na podrazdenu detsku pokozku. Pouziva sa ako kazdodenna pomoc pri podrazdeni detskej pokozky v dosledku pouzivania plienok ci bakterialneho podrazdenia. V mesiaci jun za zvyhodnenu cenu.