PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 26.8.2019
Samuel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenajmem garáž

Prenajmem garáž na ulici Komenského. Vhodný aj na skladovacie účely.Dlhodobo.


Predám - Digitálne pomerová váha :

- vhodná predajní, železiarstva... Typ: MOKRAN III 10 C Používaná - dobrý stav Maximálne: 10 kg, minimálne0,04 kg e=d=2 g Pôvodná cena – nákup rok 1996: 1 200,- EUR , teraz vypredaj za 200,- EUR Ak to potrebujete do predajne - Nutné preciachovať.


Skutočná práca

Hľadáme šikovných ľudí na prácu z domu aj cez internet! Práca je vhodný pre všetkých,pokiaľ ovládate aspoň základy práce na počítači a máte pripojenie na internet. Spoločnosť má oficiálnu stránku ,recenzie,obchodné podmienky. Je určená tým ľudom,ktrorí sú na úrade práce,na mat.dovolenke, pre študentov alebo pre dôchodcov.


Máte choré srdiečko?

Niteworks je nočný výživový doplnok s L-argitínom, L-citrulínom, vitamínmi C a E a kyselinou listovou. Hlavné výhody: -Niteworks obsahuje aminokyseliny L-arginín a L-citrulín - Vysoký obsah kyseliny listovej , vysoký obsah vitamínov C a E, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom , medovku. Ako vám pomôže?: Oxid dusnatý je prirodzene sa vyskytujúci plyn v tele, ktorý podporuje normálny obeh krvi a cievnu cirkuláciu, keď je v kombinácii s vyváženou , pestrou stravou a cvičením. Použitie: Zmiešajte dve odmerky Niteworks prášku s 250 ml vody. Pite pred spaním. Niteworks je nočná výživa určená pre každého, ale predovšetkým pre tých, ktorý sú vo veku nad 30 rokov.