PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ruský jazyk cez Skype (cele Slovensko)

Vyucovanie ruskeho jazyka (vsetky urovne) z pohodlia vasho domova cez Skype. RJ - materinsky jazyk lektora, dlhodoba prax. Vyucujem podla najnovsich ucebnic ruskeho jazyka , vyucovaci material zasielam mailom. Ponuka plati pre cele Slovensko. Prva ukazkova hodina v trvani 45 min je zadarmo.


* * * Tovar z eshopov za akciové ceny + cashback * * *

Chcete dostávať do e-mailu zaujímavé ponuky na tovar z e-shopov za super ceny a zľavy? Zháňate darčeky na Vianoce? Chcete nakúpiť darčeky za výhodné ceny a zľavy z e-shopov? Zaregistrujte sa zdarma na týchto dvoch stránkach a zároveň si aj môžete zarobiť (registrácia trvá cca 15 sekúnd): refundo.sk/?ref=62450 tipli.sk/p/98216


Zdravie a peniaze

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu, ktorým vlastné zdravie nie je ľahostajné Pridajte sa k nám ešte dnes!!! Ak sa zaoberáte zdravou výživou a máte chuť podnikať, máte teraz jedinečnú šancu presadiť sa. Stačí mať chuť začať niečo nové, zmeniť si život k lepšiemu a splniť si svojou prácou sny. Využite jedinečnú šancu vybudovať si pasívny príjem s jogurtom Spoonz, a tak sa stať nezávislí. Ponúkame bezplatnú registráciu pre každého!!


Predaj figovníkov

Ponúkam na predaj figovníky, rôzne druhy. tel 0949620017