PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Piatok, 15.2.2019
Pravoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Brigáda v sklade a výrobe posiľňovacieho náčinia v BA

Ponúkame dlhodobú brigádu pre fyzicky zdatných a silných študentov v Bratislave Ide o pomocné manipulačné práce vo výrobe a v sklade posiľňovacích závaží a náčinia - prekladanie, balenie atď. Vyžadujeme fyzickú zdatnosť. Brigáda nieje vhodná pre ženy z dôvodu fyzickej náročnosti Ponúkame mzdu 4 e / hodina v čistom + stravný lístok v hodnote 2,5e bez príspevku brigádnika Záujemci píšte na e-mail. kde uvediete niečo o sebe. najlepšie aj s fotkou. Viac podrobností poskytneme na osobnom stretnut.


Nestačíte splácať dlhy?Máme pre Vás riešenie.

Prerástli Vám záväzky cez hlavu?Máte problém s ich platením?Kontaktujte nás a nájdeme to najlepšie riešenie pre vás.Ozvite sa,kým nie je neskoro.


Práca v perspektívnom odbore.

Nenáročná práca vhodná pre každého, kto chce pracovať ako nezávislý poradca v oblasti zdravej výživy a wellness. Výhodou je flexibilná pracovná doba, komplexné zaškolenie a možnosť pracovať na hlavnú činnosť alebo aj popri zamestnaní.


REhodinky (trieda AAA)

Páčia sa vám drahé značkové hodinky ako Breitling, Omega či Rolex ale nechcete na ne míňať tisíce Eur. a tak rozmýšľate nad napodobneninou teda Replikou no objednávať tovar z Európy USA alebo iných krajín je z niekoľkých dôvodov riskantne napr. - 1. - Tovar musíte zaplatiť vopred. 2. - Neviete či vám niečo príde. 3. - Poskytovanie údajov kreditnej karty sa vám môže vymstiť. 4. - Ako to bude so zárukou?? Mame pre vás riešenie objednajte si na nasej stránke ...