PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Personálny konzultant s maďarským jazykom

ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. Informácie o pracovnom mieste • Miesto práce: Námestie SNP 14, 974 01 Banská Bystrica • Ponúkaný plat (brutto): dohodou • Termín nástupu: ASAP • Druh pracovného pomeru: plný úväzok Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • komunikovanie s maďarsky hovoriacimi klientmi, • inzerovanie voľných pracovných ponúk, • informovanie klientov o možnostiach ich uplatnenia na trhu práce, Kontaktná osoba: Ing. Ivana Lorincová Tel. č.: 0948 113 288


Americký bezsrstý teriér

Prodám štěňata s průkazem původu FCI, rodiče zdravotně testováni PLL N/N, pately 0/0, DM N/N, Vhodné na agility, do rodiny s dětmi, psí sporty, ale i chov a výstavy. Předností tohoto plemene je úplná absence chlupů, takže je vhodné i pro alergiky a výhodou je, že v domácnosti nebo v autě není jediný chloupek. Mluvíme anglicky, francouzsky, česky, slovensky. Cena dohodou.


Práca na farmách- Veľká Británia

Práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú z menších obci a sú zvyknutí na ťažké práce na poli a vstávanie skoro ráno. Práca je fyzicky a psychicky náročná, pracuje sa v akomkoľvek počasí. Niektorým pracovníkom môže byť ponúknutá aj iná práca, ako zbery, a to ďalšie práce, ktoré sa zvyknú vykonávať na farme (balič, vedúci skupiny...) Pracujete na hlavný pracovný pomer, 5-7 dní v týždni, 8-10 hod/denne. Zberači však nie sú platení za pobyt na farme, ale počas pracovných hodín musia splniť aj stanovené normy zamestnávateľa - ide o úkolovú prácu a výška Vašej mzdy závisí od rýchlosti a kvality Vašej práce.


Riflovka

Predám riflovú bundu, zn. Amisu, kupovaná v New Yorkeri. Veľ eu 38. Ako nová/max 5x oblečená. Cena aj s poštovným. Osobný odber v BB (cena dohodou).