PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca aj pre študentov VŠ a mamičky na MD a iných

Práca vhodná aj pre študentov VŠ a mamičky na MD. Obsadzujeme pracovné pozície certifikovaného poradcu – asistenta obchodu, vedúceho veľkoobchodu a supervízora pobočky v obchodno-organizačnej oblasti. Príjem v závislosti od pracovnej pozície od cca 500 eur a viac za 5-6 hodiny práce denne. Možnosť pracovať na hlavnú aj vedľajšiu pracovnú činnosť. Životopisy zasielajte mailom. Následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodneme si s nimi termín pohovoru. Platí pre Humenné a okolie.


Vypratávanie bytov a odvoz starého nábytku Bratislava

Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odpadu a stavebnej sute pred a po prerábke bytu, vypratávanie bytov, garáží, pivníc.


Administratíva

Ponuka brigády Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD. Viac info emailom.


Peniažky na dosah

Páčilo by sa Vám pracovať z pohodlia Vášho domova? Radi by ste si organizovali čas podľa seba a mali viacej času aj pre svoju rodinu? U nás je to možné.Pridajte sa k nám a môžete pracovať so skvelou a lacnou kozmetikou Farmasi.Od 1.1.2017 firma vstupuje aj na Český trh, takže kolegovia z Čiech radi Vás uvítame vo Farmasi tíme.100% práca a podpora je naša priorita.Pracujeme z prírodnou BIO kozmetikou ,parfumy, dekoratívna kozmetika, ekologické čistiace prostriedky,rada liečivej kozmetiky ,atď. U nás si môžete len tak privyrobiť alebo vybudovať si trvalý príjem ,ktorý je tiež veľmi zaujímavý. Nie je potrebné si kupovať predražené štartovacie balíčky. Vhodné aj pre maminky na MD, zamestnaných, dôchodcov... Viac informácií poskytnem mailom.