PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Utorok, 12.11.2019
Svätopluk

Vyberáme z vašich inzerátov:


adopcia mačiatok

Ponúkam na adopciu 2 mačiatka narodené cca koncom mája, ktoré som odobrala z ulice v zlom zdravotnom stave a dala veterinárne ošetriť. Sú to kocúriky: väčší Johnny čierny ako lakovaná koža a štíhlejší Jimmy s čiernou srsťou so strieborným podkladom. Jimmyho život visel na vlásku, ale teraz už sú obaja zdraví, majú osvojené hygienické návyky. Mačiatka sú vhodné do interiéru, prípadne s bezpečným výbehom na záhradu. Poradím ohľadom starostlivosti, v prípade potreby ma môžete po adopcii kedykoľvek kontaktovať. Som v občianskom združení na ochranu opustených mačiek, takže uvoľníte miesto inej mačičke z ulice, ktorá to potrebuje. 0915436647 - kľudne volajte ohľadom info.


Citrusy pre vás

Ponúkame na predaj citrusy ( mandarínky, pomaranče, grepy, citróny ) sú to nezaštepené mladé rastliny.


Reischi, spirulina, cordyceps a dalsie prirodne produkty

Prekyslenie organizmu, ktoré je spôsobené nesprávnym stravovaním a nadváhou, fajčením, alkoholom, liekmi, znečisteným prostredím a stresom dnes postihuje oveľa vyššie percento ľudí ako kedysi. Narušením acidobazickej rovnováhy vznikaju tzv. civilizačné choroby. Riešením je prinavrátenie rovnováhy cez zásadotvorné výživové doplnky. Reischi lingzhi, ganoderma Lucidum je 4000 rokov používaná huba, a je známa ako huba dlhovekosti. Vy si ju môžte exkluzívne vychutnať v káve a čaji. K dispozícii je aj v tabletkovej a práškovej forme pre ľahšiu konzumáciu. Tiež rad kozmetiky obsahuje výťažok z ganodermy.


upratovací servis

Byt/Dom Cena upratovania 1-izb. do 40 m2 50,00 € 2-izb. do 60 m2 80,00 € 3-izb. do 80 m2 110,00 € 4-izb. do 100 m2 140,00 € Väčšie rozlohy dohodou Doprava v rámci Spišskej Novej vsi 2,00