PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Privyrobenie z pohodlia domova.

Zaujíma Vás zdravý životný štýl, kozmetika, šport? Ponúkame serióznu prácu so zaškolením v oblasti vnútornej a vonkajšej výživy na hlavnú alebo vedľajšiu pracovnú činnosť.


Servis notebookov pre Cele Slovensko aj počas SVIATKOV

Ponúkame profesionálny servis NOTEBOOKOV A TABLETOV aj počas veľkej noci, každý deň od 8:00 do 20:00 Možnosť doručenia notebooku aj cez Slovenskú poštu! Opravy ktoré vykonávame: -Opravy dosiek notebookov a tabletov po skrate a poliatí -Opravy Grafických kariet (aj na doske) -Výmeny displejov a dotykov za najlepšie ceny - Výmeny klávesníc v notebookoch za nízke ceny - Opravy BIOS-u aj napájkovaného na doske - Záchranu dát z ťažko poškodených diskov Viac opráv nájdete na webe uvedenom nižšie prípadne nás môžte kontaktovať telefonicky alebo emailom Kontakt a adresa pre prinesenie/zaslanie notebooku: PC Servis Milošová 1756 02201 Cadca V prípade doručenia neposielajte baterku, nabíjačku ani iné príslušenstvo.


Predám NOVÝ Bezdrôtový GSM Alarm

Alarm je nepoužívaný a zablombovaný. Alarm obsahuje : 1x Centrálu , 1x adaptér , 1x GSM anténa, 1x záložná batéria, 2x dialkové ovládanie (kľúčenka; alarm sa dá ovládať aj cez telefón, pomocou hovoru alebo SMS), 3x pohybový senzor, 2x Dverový senzor, 1x siréna (110DB). K alarmu je možné dokúpiť ďalšie dverové a pohybové senzory, detektory rozbitia skla, detektory dymu a detektory plynu. Dosah snímačov je 100m nezastavanej plochy Alarm v prípade poplachu bude volať alebo zasielať SMS na vami uvedené telefónne čísla. Je možné nastaviť uvedený alarm aby v prevádzke fungoval ako dverový zvonček,


Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, vypratávanie

Vypratávanie bytov, odvoz starého nábytku, postelí, skríň... Celá Bratislava.