PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Piatok, 15.2.2019
Pravoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Klientský pracovník a Supervizor pobočky

- poradenstvo a uzatváranie objednávok - doporučenie optimálneho programu - starostlivosť o dlhodobých klientov - organizovanie a plánovanie konzultácií - zabezpečenie a koordinovanie pobočky Podmienky: príjemné a komunikatívne vystupovanie,ochota učiť sa nové veci, záujem o pracovnú oblasť,min. stredoškolské vzdelanie, po rekvalifikácii vhodné aj pre absolventov. Príjem cca 500 - 1200 € Pri odpovedi nutné poslať životopis na mail.


čivava dlouhosrstá s PP pejsci

nabízím k prodeji kvalitní pejsky čivavy dlouhosrsté s PP od 2. 5. 2018, ale již nyní je možno si pejsky přijet prohlédnout a zazálohovat. Řádně je odčervujeme, čipujeme, očkujeme a socializujeme v rod.prostředí. Maminka je hnědá a tak si nesou její gen.Bydlíme 30km od Prahy v Zadní Třebani, Třebaňská 20. Můžete zavolat a domluvit si schůzku, pejska si zazálohovat /dostanete doklad o záloze/, pak ho již nenabízím. Cena dle kvality od 10 do 12 tis. Kč


Vypratávanie bytov a odvoz starého nábytku Bratislava

Vypratávanie garáží, bytov, pivníc, odvoz odpadu a starého nábytku. Celá Bratislava.


Privyrobenie cez internet

Hľadáte si privyrobenie na úrovni, kde nemusíte platiť žiadne poplatky? poprípade registrovať ďalších ľudí? Ponúkam vám privyrobenie v portugalskej firme kde si môžete zarobiť mesačne 60-200 USD, záleží to na vašej aktivite a zaberie vám max. hodinu denne. Budete plniť úlohy a dostanete za ne zaplatené. Firma vytvorila aj sociálnu sieť, kde budú v budúcnosti ďalšie úlohy na privyrobenie. Je to zábava a zárobok súčasne. Platí pre celú SR. Ak vás ponuka zaujala kontaktujte ma, rada odpoviem na vaše otázky a poviem ešte bližšie informácie o tomto projekte.