PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Štvrtok, 18.7.2019
Kamila

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma

Ponúkam zaujímavú a nenáročnú prácu pre študentov, mamičky na RD a veľa ďalších. Žiadne poplatky,podomový predaj ani nič podobné.Bližšie info na stránke.


Banketové Ghost stoličky- 100ks, II.akosť

Predám 100ks banketových Ghost stoličiek v zlatej farbe s bielou koženkou, stoličky sú nové, majú malinké škrabance na konštrukcii - ktoré si často ani nevšimnete, poťahy sú v 100% stave. Pôv. cena: 87,99€, teraz je cena 49,99€/ks. Predám aj po častiach. Stoličky boli kúpené v CONFER.shop, čiže sú vo veľmi dobrej kvalite, sú pevné a stabilné, Dopravím kamiónom po Slovensku za 120-200€. Aktuálne do zmazania. Link na dodávateľa stoličiek prikladám dole...


Autodoprava Žilina - preprava a sťahovanie

Ponúkame vnútroštátnu dopravu v rámci celej SR, medzinárodnú dopravu v rámci EU a sťahovanie vozidlami do 3,5 tony. Naše služby sú rýchle, spoľahlivé, bezpečné a ideálne tak pre firmy ako aj pre súkromné osoby. Na čase sa vieme veľmi flexibilne dohodnúť. Na dlhších trasách kombinujeme zákazníkov, preto máme najprijateľnejšie ceny. Možnosť dlhodobej spolupráce. V prípade vyžiadania možnosť nakládky - vykládky. Kontaktujte nás na mail alebo tel.číslo.


Výpomoc v domácnosti

Dobrý deň, Ponúkam brigádu na pomoc v domácnosti v centre Bratislavy. Uprednostnujeme pani so skúsenostami v domácnosti. V prípade spokojnosti dlhodobá spolupráca. Taktiež aby bola z centra Bratislavy prípadne okolie. Miesto: Bratislava centrum Čas: cca 3,4 hodiny denne 3, 4 x do mesiaca aktualne od polky januára. Vsetko na dohode. Cena: 4€/ 1hod Práca. žehlenie, umývanie podlahy, riadov, čistenie toalety, utretie prachu. Raz za čas umytie okien a pod.