PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Piatok, 15.2.2019
Pravoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


3 IZBOVÝ BYT V HONTIANSKYCH MORAVCIACH

SANTA Real ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Hontianske Moravce, okres Krupina. Nachádza sa v 4 poschodovej bytovke na 2 p. Rozloha bytu je 75,82 m2. Je v pôvodnom stave, v 1 izbe sa nachádza plávajúca podlaha, inde sú podlahy pôvodné - linoleum. Okná v byte sú plastové, so žalúziami. Kúrenie radiátorové - ústredné. Jadro je umakartové, kúpelňa je pôvodná s vaňou. ID 421


Tekutá dlažba ALFEMA

Predám jednozložkový protišmykový hydroizolačný materiál Alfema ( guma zmiešaná s gumovým zrnom) v čiernej farbe, vhodný na terasy, balkóny, ale aj okolie bazénov, vonkajšie schody, či prístupové cesty.. v 5kg, 10kg, 20kg baleniach. Vytvára súvislý bezšvový protišmykový povrch, je jednozložkový, netoxický, nehorľavý, odolný voči UV žiareniu a šetrný k životnému prostrediu. Materiál je mrazuvzdorný a má dlhodobú životnosť. Aplikuje sa za pomoci hladkého oceľového alebo plastového hladidla. Môže sa nanášať na akýkoľvek druh povrchu.


Ponúkame Rekonštrukcie

Ponúkame široký výber prác - Búranie, Murovanie, Omietky, Sádrokartóny, Stierkovanie, Malovanie, Plávajuce podlahy, Parkety, Vyrovnávanie stien a podláh, Obklady a dlažby, Vodárske a Elektrikárske práce, Odvoz odpadu a stavebnéj súťe, Dovoz materialu a robíme kopec dalších prác.. Nevahajte nás kontaktovať aj pre menšie práce, za odvedené diela poskytujeme 4 ročnú ZÁRUKU!


RENOVÁCIA VANÍ

Renovácia vaní je bezprašná technológia nanášania dvojzložkových živíc na poškodený a znehodnotený povrch kúpeľňovej vane. Celá práca trvá 2-3 hodiny a po ukončení práce je nutné nechať povrch 48 hodín vytvrdzovať v uzatvorenej kúpeľni. Mám 25 rokov prax a na prácu dávam 5 rokov záruku.