PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Streda, 19.2.2020
Vlasta

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadám šikovnú kaderníčku

Hľadám šikovnú kaderníčku do zabehnutého kaderníctva s veľkou klientelou v Trenčíne na sídlisku Juh. 0903 770 731


HĽADÁME OPATROVATEĽKY

Hľadáme opatrovateľky do Rakúska, Nemecka, Holandska a Anglicka aj s okamžitým nástupom. Živnosť je potrebná len pri rakúskych zmluvách, pri vycestovaní do Anglicka nie je potrebný opatrovateľský kurz/zdravotnícke vzdelanie. Zaškolenie priamo na mieste. Možnosť z výberu viacerých ponúk. Viac info na tel. čísle 0908904352.


Lieky

Predám Adipex, Xenical, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Dormicum, Elenium, Xanax, Neurol, Frontin, Rivotril, Diazepam, Lexaurin, Valproat, Mirtazapin, Olanzapin, Risperdal, Citalopram, Deprex, Escitalopram, Fevarin, Fluoxetin, Fluzak, Olwexya, Prothiaden, Prozac, Sertralin, Stimuloton, Trittico, Velaxin, Venlafaxin, Wellbutrin, Zoloft, Strattera, Vigil, Antabus, Champix, Tramal, Tralgit, Tramabene, Zaldiar, Korylan, Aulin, Diclofenac, Veral, Azitromycin, Augmentin, Biseptol, Ciplox, Doxybene, Klacid, Ofloxin, Ospen, Penbene, Sumamed, V-Penicilin, Rosemig, Geratam, Piracetam, antikoncepciu ako aj iné lieky. V prípade záujmu píšte na mail.


Leto v talianskom apartmáne

Dovolenkujte v Taliansku v 6-miestnom apartmáne v mestečku Lido Estensi.Apartmán sa nachádza na 4.poschodí v apartmánovom dome s výťahom,blízko mora aj promenády.Pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom pre 2 osoby,zo spálne s manželskou a poschodovou posteľou a z kúpeľne s WC.V obidvoch miestnostiach sa nachádzajú stropné ventilátory.Vo výbave práčka,TV.Pláž je piesčitá,s pozvoľným vstupom do mora.Množstvo ihrísk zdarma.V cene je zahrnuté ubytovanie a služby delegáta.Príplatok za elektrinu cca 30,-Eur.Uvádzaná cena za pobyt od 27.6.-4.7.15 za 6 osôb.Volajte alebo mailujte.Radi Vám podáme viac informácií.