PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadáme opatrovateľky do Nemecka a Rakúska!

HĽADÁME ZDRAVOTNÍCKY PERSONÁL PRE NEMECKO A RAKÚSKO - NÁSTUP IHNEĎ! Sme personálna agentúra, ktorá spolupracuje s viacerými nemeckými a rakúskymi spoločnosťami. Pomáhame opatrovateľkám vycestovať do zahraničia. Pacienta si opatrovateľka vyberá sama na základe svojich schopností. Neváhajte nás kontaktovať!


Potery-anhydritové,cementové

Stavebná firma AKBELS ponúka zalievanie podlahového teplovodného a elektrického kúrenia anhydritovým poterom. Anhydritový poter sa využíva na zalievanie kúrení (podlahové,elektrické) kvôli svojej prispôsobivosti a roztiažnosti. Potery realizujeme v Za, Tn, Ba a BB kraji rodinné domy, reštaurácie, bytovky. Info na webe alebo na 0908 282 292


Daj si rande - spoznaj nových ľudí

Rýchle rande s nezadanými. Zoznamovacie akcie pod názvom speed dating. Ak ťa už nebaví byť sam/sám. Spoznaj nových ľudí v meste tvárou v tvár - a môžete si štebotať.


Zdravie a peniaze

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu, ktorým vlastné zdravie nie je ľahostajné Pridajte sa k nám ešte dnes!!! Ak sa zaoberáte zdravou výživou a máte chuť podnikať, máte teraz jedinečnú šancu presadiť sa. Stačí mať chuť začať niečo nové, zmeniť si život k lepšiemu a splniť si svojou prácou sny. Využite jedinečnú šancu vybudovať si pasívny príjem s jogurtom Spoonz, a tak sa stať nezávislí. Ponúkame bezplatnú registráciu pre každého!!