PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Nahrievacie klieštiky na riasy - Oriflame

Predám nahrievacie klieštiky na riasy zn. Oriflame, nove, nepoužívané, zabalené v krabičke. Materiál: ABS, silikon, PCB doska, železo, meď. Napájanie je na 2ks batérií AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Cena s obyčajným poštovným je 5 eur (v pripade poslania eur vopred na ucet). V prípade zaujmu ma kontaktujte mailom.


Kupim silonovú šatku

Kúpim silonové šatky iba z toho materialu ako je na obrázku.


Nové kachle, liatinové

Predám nepoužívané liatinové kachle na tuhé palivo. Hnedá farba. Dym. hrdlo 120 mm (priemer), rozmery cca 80 x 50 x 50 cm, výkon cca 5,5 kW. Platí pre KE, PO, BB kraj, po dohode doveziem kamkoľvek (SR).


Sťahovanie Trenčín Doprava vypratávanie likvidácia

Sťahovacie práce Trenčín , preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíre, trezory, ťažké bremená. Nonstop služby. Samozrejmosťou sú baliace práce, dodanie baliaceho materiálu, montáž a demontáž, vypratávanie starého nábytku, pivníc, garáží a pod, Likvidácia starého nábytku, tovarov, strojov, odpadu, stavebného odpadu a pod. Krabice a pomôcky na sťahovanie Vám donesieme. Možnosť uskladnenia nábytku, tovaru a pod. Skladovanie. Nákupný servis - Vy nakúpite a my dovezieme a vynesieme. Nie sme iba autodoprava, skutočne aj sťahujeme.