PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Piatok, 19.7.2019
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Najpokročilejší výživový doplnok.

FINITI® obsahuje unikátnu zmes ingrediencií, ktoré poskytujú podporu pre optimálne bunkové zdravie vášho tela. Finiti je našim doposiaľ najpokročilejším výživovým doplnkom, ktorý obsahuje vlastnú zmes výnimočnej kombinácie ovocných a zeleninových extraktov, ktoré vám pomôžu žiť ten najlepší život.


Kurín pre sliepky

Predám kurín pre 15 sliepok zo smrekového reziva. Rozmery: výška cca 200 cm, šírka 200 cm a hĺbka 100 cm. Má dve poschodia, 3 ks drevených dvierok a 3 ks dvierok s pletivom. Dodávaný je v demonte. Cena je uvedená bez dopravy.


Liberta Gia

PONÚKAM VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ PRE VŠETKÝCH, KTORÍ SI CHCÚ ZAROBIŤ A NEPREROBIŤ! ZAPOJTE SA DO PROJEKTU, ktorý je ZÁBAVOU A ZÁROBKOM ZÁROVEŇ! Firma LibertaGia vytvorila novú sociálnu sieť *Live In Box!* Spojila dohromady e-mail, live chat, blog, MP3,TV, rádio, lotériu, online obchod, hry, poker, miestnosti na webináre a veľa ďalších možností. Toto všetko na jednom mieste -- LIVE IN BOX!!! BUDETE PLNIŤ ÚLOHY A TO, čo ste doteraz robili na Facebooku ZADARMO budete mať teraz zaplatené! Pre viac info ma kontaktujte na mail!


Preparácia rýb za najnižšie ceny

preparacia rýb aj na dobierku