PRIDAŤ INZERÁT

Ďakujeme za nahlásenie nevhodného inzerátu.
Inzerát bude v blízkej dobe preverený administrátorom

Dnes je Štvrtok, 14.11.2019
Irma

Vyberáme z vašich inzerátov:


Odvezieme rôzny starý nábytok v Bratislave

Odvezieme Vám rôzny starý nábytok, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia. Neváhajte nás kontaktovať na telefónom čísle, 7.dní v týždni.


Servis notebookov pre Cele Slovensko aj počas SVIATKOV

Ponúkame profesionálny servis NOTEBOOKOV A TABLETOV aj počas veľkej noci, každý deň od 8:00 do 20:00 Možnosť doručenia notebooku aj cez Slovenskú poštu! Opravy ktoré vykonávame: -Opravy dosiek notebookov a tabletov po skrate a poliatí -Opravy Grafických kariet (aj na doske) -Výmeny displejov a dotykov za najlepšie ceny - Výmeny klávesníc v notebookoch za nízke ceny - Opravy BIOS-u aj napájkovaného na doske - Záchranu dát z ťažko poškodených diskov Viac opráv nájdete na webe uvedenom nižšie prípadne nás môžte kontaktovať telefonicky alebo emailom Kontakt a adresa pre prinesenie/zaslanie notebooku: PC Servis Milošová 1756 02201 Cadca V prípade doručenia neposielajte baterku, nabíjačku ani iné príslušenstvo.


Predaj švajčiarskych výrobkov

Trápia Vás rôzne choroby a ťažkosti? Ponúkame predaj vysoko kvalitných švajčiarskych produktov za rozumnú cenu, ktoré chorobám nielen predchádzajú, ale aj pomáhajú už pri existujúcich problémoch. Preto nás neváhajte kontaktovať, viac informácií Vám pošleme nezáväzne e-mailom.


Hliníkové elektródy E-S 643

Ponúkame na predaj hliníkové elektródy E-S 643, E AlSi12, ČSN 055293. Rozmery: Ø4 - 9000 ks, Ø3,15 –10 000 ks a Ø2,5 – 11 000 ks. Elektródy sú vhodné pre zváranie farebných a ľahkých kovov s predohrevom 200 – 250 °C. Cena: Ø4 – 0,14 €/ks + dph, Ø3,15 – 0,12€/ks + dph a Ø2,5 – 0,10€/ks + dph. Miesto uloženia Prešov. Viac informácií na vyžiadanie.