PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Zdravím, ponúkam prácu rovno z domu kde nieje treba žiadne úsilie a všetko čo potrebujete je mobil,internet,gmail. Vďaka tomuto systému dokážete zarobiť a byť v profite kľudne aj 800€ mesačne. Náplň práce spočíva vo vyplňovani dotazníkov ktoré vám budú denne chodiť (okrem soboty, nedele) na váš email. Za každý vyplnený dotazník ktorý vám zaberie 2 minútky získavate províziu od 0,60€ do 2,00€ a denne prijmete 15-20 emailov. Po vyplnení dotazníku sa vám provízia automaticky pripočíta do online peňaženky. Bonus: Nakoľko v čase krízy je problém s financiami, táto spoločnosť vám ponúka bonus 150€ do vašej online peňaženky po vklade 45€ do svojho portfólia. Kontaktujte ma emailom.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Dnes je Nedeľa, 24.1.2021
Timotej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Anatolský pastevecký pes – Kangal

Nabízíme 7 nádherných štěňátek (4 pejskové a 3 fenky) s PP anatolského pasteveckého psa - kangala narozená 15.7.2018 po výstavně úspěšných rodičích.Máma Grand šampión ČR, Šampión ČMKU Calli Turkish Diamond - stará turecká linie, DKK 0/0, DLK 0/0 a táta Český šampión, Šampión ČMKU Lancelot - Jala du Domaine de Sara - import Francie, DKK 0/0, DLK 0/0.Štěňátka budou v době odběru odčervená, očkovaná, čipovaná.Vyrůstají s našimi dětmi a ostatními zvířaty. Odběr polovina září 2018.


Elektrikár Bratislava - montáž spotrebičov

Opravy,montáž a servis bytovej a domovej elektroinštalácie,opravy a výmeny svietidiel,zásuviek,ističov,vypínačov,elektroskriniek,káblov,opravy a výmeny ventilátorov kúpeľňové a izbové,opravy prerušených káblov v stenách a podlahách rekonštrukcie kompletné aj malého rozsahu.Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,varné dosky,digestory,elektrické rúry,sporáky a iné.


Zrubový detský domček

Predám detský zrubový domček so šmýkačkou , hojdačkou a pieskoviskom, viac info emailom


Bicykel Basso Devil Al Rám 51cm

Basso Devil hliníkový rám 7005 Ultralite Aluminium.Kolesá Microtech Krium. Riadenie 2x10 Campagnolo Xenon,prehadzovač Campagnolo Xenon, prešmykač Campagnolo Veloce. Brzdy čeľusťové Microtech. Top stav. Jazdený len rekreačne.