PRIDAŤ INZERÁT

Nenašli sa žiadne záznamy
Dnes je Streda, 28.10.2020
Dobromila, Kevin

Vyberáme z vašich inzerátov:


Elektrikár Bratislava a okolie-nonstop

Elektrikár Bratislava .Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce .Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .


Zahradní altány - montáž zdarma

Zahradní altány, jenž mají nepochybně svůj charakter. Pokud nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou tyto zahradní altány určené právě pro Vás. Statná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně zjevná. Exkluzivní design bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi známými i sousedy. Nikdo neprojde bez zaujetí okolo těchto altánů.


Elektrikár Bratislava + okolie NONSTOP

Vykonávame všetky elektroinštalačné práce -zriaďovanie elektro inštalácie do nových objektov,kompletná alebo čiastočná rekonštrukcia elektroinštalácie, opravy elektroinštalácie v bytoch,opravy a výmeny zásuviek vypínačov starých ističov,montáž a opravy svietidiel,lustrov,premiestnenie zásuviek a vypínačov,opravy prevŕtaných a prerušených káblov.Príprava rozvodov a zásuviek pre nové kuchynské linky,montáž osvetlenia kuchynskej linky.LED-pásové osvetlenie,bodové a iné elektroinštalačné práce.Ďalej ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov napr. elektrické a indukčné varné dosky,digestory,elektrické rúry a sporáky, vstavané spotrebiče a iné. Poruchová služba nonstop.


Prenájom zasadacích priestorov v Bratislave

Ponúkame na prenájom kancelárske a zasadacie priestory v Bratislave v budove COOP PRODUKT SLOVENSKO na Mliekarenskej ulici č. 10. - zasadacie priestory po rekonštrukcii pre 50, 30,10 alebo 5 osôb klimatizácia, kuchynka sa poschodí,  cena od 5 EUR/hodina do 15 EUR /hodina + DPH kancelárske priestory po rekonštrukcii, alebo v pôvodnom stave od 110 – 132 EUR aj s energiou /m2/Rok + DPH energetický štítok ,, Potreba energie na vykurovanie B, potreba energie na prípravu teplej vody A, potreba energie na osvetlenie B „ Bližšie informácie : Mgr. Beáta Lóciová, správa majetku, tel.: 02/58241 202, mobil: 0911/269 996,