PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Poskytujeme všetky elektroinštalačné práce do 1000V. Opravy a prerábky elektroinštalácie v bytoch a rodinných domoch.Zásuvky,vypínače,svietidlá,ističe,káble,bytové rozvádzače a iné.Odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov.Špecializujeme sa hlavne na varné dosky,elektrické rúry a sporáky,odsávače pár a kúpelňové ventilátory.Vykonávam rekonštrukcie malého rozsahu a rôzne prerábky.Pracujeme aj cez víkendy.

Lokalita: Bratislava  Detail inzerátu


Dnes je Sobota, 14.12.2019
Branislava, Bronislava

Vyberáme z vašich inzerátov:


DJ a starejší

Ponúkame službu DJ-a a Starejšieho. Zažite nezabudnuteľnú zábavu na Vašej svadbe, firemnom večierku, oslave a pod., hráme a zabávame sa po celej SR.


Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

Zaregistrujte sa (od 16 rokov) odporučte stránku aj priateľom alebo ďalším ľuďom a zarobte si. Zaregistrovanie zdarma na tejto stránke: refundo.sk/?ref=137565


Slovak for you

I am offering private Slovak lessons for foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, from beginners to advanced, if you are interested just contact me .


Ponúkam vybav. hypoték, úverov, refinanc.

Ponúkam vybavenie týchto, nižšie uvedených produktov v nebankovke pre celé Slovensko (vybavenie zmluvy je možné v týchto mestách): Bratislava, Brezno, Prešov a Trenčín: - Hypotéky - Úvery na bývanie - Úvery na výstavbu rodinných domov - Refinancovanie úverov za účelom zníženia úrokových sadzieb - Úspory na mesačných splátkach Pre viac informácií píšte na e-mail.