PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Obsluha umývacej linky, umývanie plastových debničiek, odstraňovanie štítkov. Práca v 12-hodinových zmenách (denné alebo nočné). Poskytujeme zálohy, stravovanie/ stravné lístky, v prípade potreby ubytovanie zadarmo. Nástup dohodou. Záujemcov prosíme o uvedenie aktuálneho telefónneho kontaktu. Ďakujeme.

Lokalita: Topoľčany  Detail inzerátu


Kompletizácia káblových zväzkov, jednoduchá obsluha strojov, práca v teplom a čistom prostredí priamo v meste. Práca sa poskytuje s ubytovaním zadarmo, je vhodná pre ženy od 18 do 55 rokov. Nástup dohodou. Mzda 90 Kč/ hod. + dochádzkové bonusy + kvartálne odmeny. Poskytujeme: - ubytovanie a doprava zadarmo, pravidelné zálohy, mesačné bonusy, príspevok na stravovanie, - bonusy za nadčasy každý mesiac, - prax nie je nutná, úplne zaučíme. Variabilita pracovných pozícií: obsluha strojov, kontrola kvality, strihanie káblov, napájanie.

Lokalita: Česká republika  Detail inzerátu


Chcete si zarobiť peniažky na Vianoce? Ponúkame brigádu pri spracovaní ovocných knedlíkov, (balenie, etiketovanie, ukladanie, kontrola) -na MORAVE s bývaním zadarmo. Forma brigády (turnusy na 4 týždne) alebo na TPP dlhodobo. Práca je svojou povahou vhodnejšia pre ženy od 18 rokov, aj pre dôchodkyne. Zamestnanecké výhody, benefity Poskytujeme ubytovanie zadarmo v blízkosti podniku. Zabezpečujeme stravovanie. Zabezpečujeme dopravu zadarmo. Možnosť záloh a výplata v hotovosti. Informácie o výberovom konaní Možnosť práce na turnus začiatkom decembra, prípadne dlhodobejšie alebo na TPP. Bližšie informácie Vám môžeme poskytnúť osobne v kancelárii v Žiline, telefonicky alebo prostredníctvom emailu. Prosíme Vás o zaslanie životopisu s aktuálnym telefónnym číslom. Ďakujeme

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Obsluha umývacej linky, umývanie plastových debničiek, odstraňovanie štítkov. Práca v 12-hodinových zmenách (denné alebo nočné). Poskytujeme zálohy, stravovanie/ stravné lístky, v prípade potreby ubytovanie zadarmo. Nástup: IHNEĎ, prípadne od januára 2020 Potrebný je vek minimálne 18 rokov, spoľahlivosť. Záujemcov prosíme o uvedenie aktuálneho telefónneho čísla.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Obsluha umývacej linky, umývanie plastových debničiek, odstraňovanie štítkov. Práca v 12-hodinových zmenách (denné alebo nočné). Poskytujeme zálohy, stravovanie/ stravné lístky, v prípade potreby ubytovanie zadarmo. Nástup: IHNEĎ, prípadne od januára 2020 Potrebný je vek minimálne 18 rokov, spoľahlivosť. Záujemcov prosíme o uvedenie aktuálneho telefónneho čísla.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Dnes je Štvrtok, 12.12.2019
Otília

Vyberáme z vašich inzerátov:


Nájdi si partnera - lovesms.sk

Náš portál je zoznamovací, flirtovací a chatový portál, s fotografiou – fotozoznamka, ktorý ti dáva možnosť zoznámiť sa so zaujímavými ľuďmi, s ktorými si môžeš vymeniť názory, životné skúsenosti, dáva ti možnosť zoznámiť - spriateliť sa, flirtovať a zabávať sa, či hľadať jeho alebo ju. lovesms sk


Visiace kreslo z ratanu na predaj

Na predaj moderné visiace kreslo z umelého ratanu - nové, nepoužité. Vhodné ako záhradný nábytok, ale aj do väčšej obývačky.


Predám iPad 4G 32GB

Predám iPad RET 4G 32GB, veľmi málo používaný, v záruke. V TOP STAVE. K iPadu je aj Cover a príslušenstvo. Preferujem osobný odber. Technicke udaje: 9,7 \\\\\\\" Retina displej s LED podsvietením, lesklý, multidotykové ovládanie, rozlíšenie 2048 x 1536 bodov, kapacita disku 32GB , dvojjadrový procesor Apple A6X akcelerometer, gyroskop, 5 megapixelová iSight kamera s podporou HD nahrávania 1080p, video stabilizácia, autofocus, FaceTime kamera s VGA rozlíšením, vstavané bezdrôtové WiFi rozhranie (802.11a/b/g/n), Bluetooth 4.0, vstavaný modem pre 4G sieť (4G LTE 700, 2100 MHz, UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA 850, 900, 1900, 2100MHz, GSM/EDGE 850, 1800, 1900MHz),,.


Predám nový aktívny reproduktor RHSOUND

Predám nový aktívny dvojpásmový drevený reprobox osadený 10\" basovým a 1\" výškovým systémom. Predná strana reproboxu je chránena kovovým sitom. Výkon vstavaného zosilňovača je max.170W. Vstupy: 1x linkový vstup XLR. Výstup: 1x linkový XLR. Regulácia celkovej hlasitosti, indikácia CLIP a POWER, napájanie: AC 230V/50Hz. frekv.rozsah: 50Hz-20kHz, rozmery: 30 x 53 x 32 cm, hmotnosť: 17 kg. Reproduktor sme použil na dvoch akciách ako odposluch ale nevyužívame ho takže je v 100% stave zabalený v krabici ako z obchodu so zárukou. Cena 120 eur.