PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Ubytovanie Prenájom bytu Accomodation Nitra Slovakia V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatnom priváte – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Vhodné pre študentov / študentky, pracujúcich, turistov, návštevníkov mesta a vystavovateľov. Cena dohodou - sme najlacnejší v Nitre.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Ponúkame výhodné ubytovanie v Nitre na samostatnom priváte – na 1 a viac dní i dlhodobejšie.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Ubytovanie Prenájom izieb + Garzónky Nitra V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatnom priváte – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Ponúkame aj ubytovanie na garzónke – len pre pracujúcu ženu alebo študentku.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


V Nitre výhodne ubytujeme 1-2 pracujúcich v Jaguári a inde na samostatnom priváte – možno i krátkodobo až dlhodobejšie.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


practise your slovak

Slovenské lekcie pre cudzincov z anglicky hovoriacich krajín.


PRÁCA NA DOMA! CHCETE SI PRIVYROBIŤ?

Ponuka serióznej práce,riadenej z domu.Prácu môžete vykonávať popri Vašej práci, štúdiu, dôchodku alebo MD. Pracovný čas si určujete vy sami a z pohodlia svojho domova. Ide o administratívnu prácu, marketing, vybavovanie e-mailov. Všetko čo k práci potrebujete je počítač a pripojenie na internet.Viac info e-mailom.


Konečne bez dlhov !

Aj Vy ste sa chytili do pasce kreditiek a nebankoviek? Neviete sa dostať z bludného kruhu? Profesionálna pomoc do troch dní - diskrétne. Poradíme si s Vašimi dlhmi. Vypracujeme vám osobný bankrot. Pošlite meno, priezvisko, telefón a PSČ na 0944 937 440, zavoláme Vám do 24 hod.


Odvoz odpadu,stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie byto

Odvoz odpadu,stareho nabytku,skrin,posteli,vypratavanie bytov,domov,kancelarii,spolocenskych priestorov,pivnic,zahrad...