PRIDAŤ INZERÁT

Nenašli sa žiadne záznamy
Dnes je Nedeľa, 21.4.2019
Ervín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Urobkame­­ sa po foniku...

Urobím Ti to naživo. V telefóne Ti poviem, ako Ti to budem robiť a zároveň sa budem sama dráždiť. Robím si to nielen vibrátorom, mám aj guličky ai. rôzne dráždidlá. Som na čísle 0980 600 167 a zvyšok už nechaj na mne. Bude sa Ti to páčiť! Službu technicky zabezpečuje Phonotex s.r.o., P.O.BOX 125, 850 01 Bratislava 5. Cena/min: 1.60€ s DPH. Od 18 rokov.


Opravy grafických kariet čipsetov aj integrovaných

Servis PC a notebookov pre celé Slovensko, možnosť opravy aj cez Slovenskú poštu! Ponúkame opravy grafických kariet a čipsetov pre PC a notebooky. DIAGNOSTIKA JE ZDARMA. Nacenenie opravy telefonicky, zákazník schvaľuje opravu. Ponúkané opravy: REFLOW BGA 35€ REBALL BGA 45€ Výmena čipu 35€ + cena čipu Pri všetkých opravách BGA čipov je vyčistenie, prepastovanie, a úprava chladenia pre vyššiu efektivitu ZADARMO. Možnosti doručenia: - doručenie na prevádzku (na webe- kontakt) - vyzdvihnutie servisným tehcnikom každý prac. deň medzi 16:00 a 18:00 v Čadci (ZDARMA) - doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty V prípade zaslania prosíme NEPOSIELAŤ nabíjačky, batérie tašky ani iné príslušenstvo Do balíka je vhodné vložiť tel. kontakt na majiteľa pre nacenenie


Prenajmem 2-izbový byt

Prenajmem 2-izbový byt v centre mesta. Výhodná poloha. Zrekonštruovaný, slnečný, priestranný.


Prenájom 2- izbového bytu vo výbornej lokalite!

Ponúkam na prenájom krásne a moderne novo postavený veľký 2-izbový byt v centre Trnavy vo dvore bytového domu (2 samostatné bytové jednotky!). Byt je o celkovej výmere 140 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kotolne, kúpelne, nepriechodnej spálne so vstupom na terasu a obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou so vstupom na vlastný dvor (terasu). Byt je kompletne zariadení so vstavanými spotrebičmi v modernejšom duchu. Byt sa nachádza na vychýrenej lokalite v centre mesta. Napriek tomu, že v okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť,byt je v zadnej časti byto. domu.