PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatnom priváte – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Vhodné pre študentov / študentky, pracujúcich / pracujúce, turistov, návštevníkov mesta a vystavovateľov. Cena dohodou - sme najlacnejší v Nitre.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Ponuka výhodného ubytovania Ubytujeme dvoch študentov alebo pracujúcich na samostatnom priváte v Nitre.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Ubytujeme dvoch študentov / študentky alebo pracujúcich / pracujúce na samostatnom priváte v Nitre.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Dnes je Piatok, 19.4.2019
Jela

Vyberáme z vašich inzerátov:


práca v SBS

Hľadám spoľahlivého, zodpovedného a dochvíľneho pracovníka strážnej služby na TPP objekt v Bratislave - Ružinov. Podmienkou je bezúhonnosť, prax v obore, držiteľ preukazu odbornej spôsobilosti.


Ponuka administrativnej práce

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU. VIAC INFO


Chyžná- SANTORINI

Miesto výkonu práce: Grécko-Santorini Pracovný pomer: brigáda alebo TPP Mzda: 600 ,- € Pozícia: chyžná Jazykové znalosti: lepšie základy/komunikatívna AJ Doprava: Individuálne Strava: zabezpečuje zamestnávateľ Ubytovanie: zabezpečuje zamestnávateľ Iné výhody: 1.) ubytovanie a strava je zabezpečovaná a hradená zamestnávateľom 2.) Poplatok platíte až po Vašom prijatí do zamestnania, ktoré potvrdí Váš zamestnávateľ zmluvou, ktorú podpíšete v našej kancelárii ešte pred odchodom. Poplatok za asistenčné a poradenské služby: 260,- € + DPH


Ponuka administratívnej brigády

VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.