PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatnom priváte – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Vhodné pre študentov / študentky UKF / SPU, pracujúcich, turistov, návštevníkov mesta a vystavovateľov. Cena 70 Eur mesačne alebo dohodou - sme najlacnejší v Nitre.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Hľadám prácu vo Viedni / Rakúsku v hoteloch, reštauráciách, v záhradníctve, na farmách. Mám dlhoročné zahraničné skúsenosti (USA, Španielsko...) Hovorím anglicky, španielsky, nemecky, rusky.

Lokalita: Zahraničie-iné  Detail inzerátu


Predám stavebný pozemok 14 km od Bratislavy - 675 m2, v tichej novej zastavanej zóne, oplotený s inžinierskymi sieťami. Cena dohodou.

Lokalita: Bratislava  Detail inzerátu


V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatnom priváte – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Lacnejšie to nejde.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Nitra – ponuka výhodného ubytovania na samostatnom priváte. Vhodné pre pracujúcich, pracujúce alebo študentov, študentky, návštevníkov mesta... Aj na jeden a viac dní až dlhodobejšie.

Lokalita: Nitra  Detail inzerátu


Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenajom bytu v centre mesta

Prenajmem izbu v byte v centre mesta Prešov, plne zariadena, nastup mozny ihned. Vyborna lokalita, blizko centra, blizko MHD, SAD stanica, MHD pod bytom, obchod v panelaku. Volate na 0905284627


Inka

Miluji tajemno, miluji, kryž mi muž klečí u nohou, miluji, když se o mě stará a uctívá mě! Ale také miluji, když si s ním mohu pořádně zašukat! Máš na to? Tak proč mi ještě nepíšeš na můj sex po telefonu!!! Napiš na MN(mezera)INKA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


EBM Papst RG128/1300 a Nefit Uba 3

Úplne nové nepoužité dielce vhodné na kotle Buderus aj kotle iných značiek-kotlový ventilátor EBM PAPST RG128/1300 v obchode stojí 230-Eur a kotlový regulátor-elektronický mozog kotla NEFIT UBA 3 v obchode stojí 150-Eur, predam dohodou. V prípade kúpy oboch dielcov dohoda možná. Zašlem aj dobierkou.Prosím odpoveď LEN emailom-nevola


Detská izba - nábytok

Predám nábytok do detskej izby používaný niekoľko rokov, zachovalý, vo výbornom stave, + bonus možnosť dokúpiť druhý kancelársky-písací stolík len za 19€.