PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Dám do prenájmu 3-izbový byt o rozlohe 85,57 m2 /bez plochy balkónu/ so špajzou a 2 pivničými miestnosťami. Byt sa nachádza na prízemí v bytovom dome v peknom prostredí zelene, blízko centra v Lučenci /blízko škôlka aj škola/. Telef. kontakt 0914179447.

Lokalita: Lučenec  Detail inzerátu


Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadáme obchodných zástupcov

Slovenská firma hľadá obchodných zástupcov pre predaj alkoholických a nealkoholických výrobkov vysokej kvality. Vhodné pre obchodných zástupcov, ktorí pracujú s iným potravinárskym tovarom. Ohodnotenie od obratu.


OPATROVATEĽ/KA

Plat: 2.280,- EUR/60 dní Miesto: Schuttorf, Severné Nemecko Nástup: 15.11.2016 Hľadáme opatrovateľku ku 83-ročnej pani so začínajúcou stareckou demenciou, ale vo výbornom zdravotnom stave. Pani je mobilná, samostatná. Bývy v rodinnom dome, pravidelne ju choduia navštevovať príbuzní. Opatrovateľský kurz nie je podmienkou.


Hľadáme spolupracovníkov

Máte pocit, že máte na viac a nedostali ste tú správnu šancu? Dovoľujeme si Vás osloviť touto formou s ponukou spolupráce s našou spoločnosťou. Keďže v súčasnej dobe pre veľký záujem klientov, rozširujeme svoje aktivity na území Slovenska, ponúkame možnú formu spolupráce za nadštandardných podmienok.


Rezné doštičky SPGN 150404 K10C3

Ponúkame na predaj rezné doštičky SPGN 150404 K10C3, výrobca Ingersoll. Použitie: všeobecné obrábanie liatiny, hliníkových zliatin, neželezných materiálov a tepelne odolnej liatiny. Dostupné množstvo 4000 ks. Cena 2,- eurá/ks + DPH platí do vypredania zásob. Miesto uloženia Prešov.