PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Predám kolky z I.republiky na origináloch dokumentov. Cena dohodou. Bližšie informácie e-mailom.

Lokalita: Ilava  Detail inzerátu


Predám zbierku OVS-frankotypov Československa, vrátane výstavného exponátu chybotlačí OVS za dohodnutú cenu. Zbierka je dokumentovaná a uložená v 32 kancelárskych poradačoch. Bližšie informácie osobne alebo e-mailom.

Lokalita: Ilava  Detail inzerátu


Predám na dobierku známky Maďarska do r.1989, čisté aj pečiatkované, série, aršíky aj jednotlivé známky. Hodnota podľa katalógu Michel 2011 cca 8000 Eur. Cena za jednotlivé položky 20% katalógovej hodnoty,cena za kompletnú rozpracovanú zbierku 10%,vrátane álb a zásobníkov.

Lokalita: Ilava  Detail inzerátu


Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


POPRAD / TATRANSKÁ LOMNICA - ZAKOPANE doprava

0902 754 367 Ponúkame obojsmernú prepravu osôb z a do turistického mesta Zakopane v Poľsku, na trasách: Poprad - Zakopane, Štrbské Pleso - Zakopane, Starý Smokovec - Zakopane, Tatranská Lomnica - Zakopane, Vysoké Tatry - Zakopane / Poľsko a späť denne BUS / MINIBUS v akýkoľvek čas. V ponuke autá 4+1, 6+1 a 8+1 s odvozom priamo na adresu v meste Zakopane.


restaurovanie

ZRESTAURUJEM NABYTOK ZA NIZKE CENY.KOMODA 250 EUR,SKRYNA 300 EUR,ATD.FRANCUZKA POLITURA.


Autodoprava s hydraulickou rukou Žilina

Ponúkam autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom MAN TGA 410. Užitočná nosnosť 14,8 t, hydraulická ruka dosah 9,2 m, ložná plocha vozidla 6,2 x 2,5 m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Cena Dohodou 0903 734 900 Žilina. Prípadne autodopravu s automobilom s hydraulickým čelom.


ponukame rodinnu dovolenku v horach na chate

ponukame klientom rodinnu dovolenku v krasnom prostredi Strazovske vrchy obec Latkovce .Chata je 5 miestna dobre vybavena spotrebicmi parkovanie pri chate na ohradenom pozemku na pozemku je rybnik . Pod chatou je vinarnicka na posedenie pri chate je terasa na sedenie vnutorny a vonkasi krb .na pozemku je travnate ihriskona ktorom je mozne hrat tenis, volejbal nohejbal.Tyszdeny pobyt -cena 250 eur vikendovy pobyt 70 eur