PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Ponúkame profesionálne preklady a tlmočenie vrátane súdneho overenia - kvalitne a rýchlo. Neváhajte nás kontaktovať. Info aj na webe.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Profesionálne prekladateľské a tlmočnícke služby už 11 rokov. Úradné preklady, korektúry. Info na webe, alebo telefonicky.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Profesionálne prekladateľské služby vrátane úradného overenia.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Celá SR Profesionálne prekladateľské služby vrátane súdneho overenia

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Celá Sr Úradné a neúradné prekladateľské služby už 14 rokov.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na privyrobenie ZA

Hľadáme šikovných ľudí do pracovného tímu na prácu v maloobchode. Pri 4 hodinách práce denne príjem 300 €. Pokiaľ Vás ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis.


Predám byt

Predám 1-izbový byt vo Zvolene na sídlisku západ čiastočne prerobeny,byt ma nové okná .


Predám masívny stolík CORY-Elegance & stylish

Predám nový, elegantný stolík s rustikálnymi prvkami z borovice. Nápaditý bytový doplnok zaujímavých tvarov. Priemer 50cm, výška 72cm. Cena pôvodne 89€, teraz 59,95€. Osobný odber, alebo dobierka. Záruka 2 roky.


Fiat Marea Weekend

Predám motorové vozidlo Fiat Marea Weekend 1,9 TDI, 74 Kw/100 koní, 5-miestne. Najazdených 365 000 km v dobrom technickom stave. EK + TK platná do mesiaca február 2016. El. sťahovanie predných okien + nastavenie spätných zrkadiel, klíma, letné pneumatiky s elektrónmi, zimné na plechových diskoch, servo. Minulý rok vymenený rozvod a brzdy, tento rok olej a olejový filter a klinový remeň. Menený alternátor aj štartér. Servisované. Cena 700 € - prípadne dohodou. Kontakt: t.č.: 0907 825 102.