PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Gamatky, montáž gamatiek, plynové kotly, servis na gamatky, prietokové ohrievače vody. Prevádzam plynoinštalácie a vodoinštalácie. Montáž, dodávka a výmena vykurovacích telies, prietokové ohrievače vody, gamatky, plynové kotly, sporáky – a ich uvedenie do prevádzky. Nastavenie trysiek plynových sporákov, montáž prívodnej hadice plynu. Montáž plynových rozvodov a vykurovacích systémov.

Lokalita: Bratislava  Detail inzerátu


Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Drevené puzzle Európa

Drevené puzzle Európa Predám veľmi pekné drevené puzzle vyrobené z kvalitného tvrdého dreva veľkosť 27 x 21cm,nové v 100% stave. Cena aj s poštovným 37,90€. Kvalitné prevedenie, zdravotne nezávadný materiál. Deti si pri hre precvičujú jemnú motoriku a pamäť. Dodanie na dobierku.


3.izbový byt

Na predaj 3.izbový prerobený byt v OV v Palárikove.Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemný,v 4.bytovom dome,v centre.Byt je komplet prerobený,voda,plyn,elektrika,plastové okná.K bytu patrí aj malá záhradka a dve pivnice.Je možnosť dohodnúť sa na cene. kontakt 0918503915 alebo 0908441377.


* * * Prieskumy trhu - Práca cez PC a net * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Pracuje sa na počítači a s internetom. Vyplňovanie prieskumov (profesionálne agentúry). Nikoho nemusíte hľadať a oslovovať.


Predam alebo vymenim rodinny dom

Predam alebo vymenim za byt v Bratislave dom v centre Slovenskeho Grobu vhodny aj na podnikatelske ucely.