PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


predám vo veľmi výbornom stave statív Manfrotto 055xprob(starší model)

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Ponúkam fotenie svatby, detí, oslavy, Foto na webe

Lokalita: Dolný Kubín  Detail inzerátu


Dnes je Sobota, 20.7.2019
Ilja, Eliáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prilby

Predám cyklo prilbu MANGO velkost 54-58 cena 15eu, ventura 58-62 cena 7eu.


- Práca na doma cez počítač a internet -

Práca, ktorú Vám ponúkam, je nenáročná a vhodná pre každého. REFUNDO je niečo ako LYONESS, registrujte sa a registrujte si ľudí - nič to nestojí a môžete na tom len zarobiť. REFUNDO - za odporúčanie ďalšieho člena (kamarátov, priateľov, známych...) máte spolu 4,20 EUR. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú). Žiadne vstupné poplatky, registrácia je ZADARMO. Zároveň ak by ste chceli, tak môžete (nie je podmienka, len ak chcete) kedykoľvek aj nakupovať v obchodoch a eshopoch uvedených na stránke rôzny nový tovar, služby, dovolenky... za veľmi výhodné ceny a zľavy (+ cashback - vrátenie peňazí z nákupov). Registračný link - tu: refundo.sk/?ref=62450 (aby odkaz fungoval vložte ho do internetového prehliadača + enter)


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Predám náhradné diely na Daewoo Kalos 12 b

Predám náhradné diely na Daewoo Kalos 12 benzín, 52kW, r.v.2004. Kód motora B12S1. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, 5-stupňová manuálna prevodovka,disky velkosti 13, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu manuálne sťahovanie okien.