PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Spracujem jednoduché a podvojné účtovníctvo, DPH, mzdy a personalistiku. Viacročné skúsenosti a spoľahlivosť.

Lokalita: Košice  Detail inzerátu


Spracujem kompletne jednoduché a podvojné účtovníctvo pre fyzické i právnické osoby, DPH i mzdovú agendu. Mám dlhoročné skúsenosti a som spoľahlivá.

Lokalita: Košice  Detail inzerátu


Kompletne spracujem jednoduché a podvojné účtovníctvo pre fyzické i právnické osoby, personálnu a mzdovú agendu. 17-ročná prax. Cena dohodou v závislosti od rozsahu.

Lokalita: Košice  Detail inzerátu


Dnes je Štvrtok, 14.11.2019
Irma

Vyberáme z vašich inzerátov:


prestavaný tehlový byt blízko centra Komárna

Ponukam na predaj 2-izbový tehlový byt s vlastným kúrením v Komárne. Bytový dom je kompletne zateplený. Byt bol kompletne prestavaný v r 2010. Všetky rozvody sú vymenené. Okná sú plastové; v izbách so vnútornými žalúziami. K bytu sú užívané 3 pivnice. Lokalita je výborná; v blízkosti sú obchody; škola; škôlka; autobusová zastávka; želežničná stanica; nemocnica; divadlo; tržnica. Byt je v tichom prostredí napriek centralnej umiestneniu bytovemu domu. Rozloha bytu je 58 m2P0/60- te.:0911 101951


Predám obraz - Jelenia ruja

Predám obraz - jelenia ruja, olejomaľba na plátne od J.Maessena.


Régio práca

Hľadáš, ponúkaš prácu vo svojom okolí? Inzeruj zadarmo.


VYPRACOVANIE DAŇOVÉHO PRIZNANIA

VYPRACOVANIE DAŇOVÉHO PRIZNANIA Vedenie účtovníctva podľa aktuálnej legislatívy. Dobre a bezchybne vypracované daňové priznanie je tým najlepším základom pre Vaše podnikanie. V prípade, že sa rozhodnete využiť našu službu neváhajte nás kontaktovať. Účtovné a podnikateľské poradenstvo zadarmo!!!