PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Ponúkam pedlžovanie vlasov micro-ring, je to veľmi šetrná metoda predľžovania vlasov za studena, ktorá vôbec neničí vaše vlasy, efekt po predžení je prirodzený a decentný a hlavne dlhotrvácny. Cena za prácu je 100 Euro co obsahuje 150 prameň plus Nadpojenie, dalej robim aj micro zizi a zaplietanie afro copikov, cena dohodou. O.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Dnes je Štvrtok, 14.11.2019
Irma

Vyberáme z vašich inzerátov:


Montáž LPG

Chcete ušetriť polovicu nákladou na pohonné hmoty,dajte si namontovať do auta splyňovacie zariadenie od našej firmy K.G.GAS a jazdite na LPG za polovicu, k tomu Vám dáme plnú nádrž plynu ZADARMO.


Elektrikár Bratislava a okolie-nonstop

Elektrikár Bratislava .Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce .Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .


Predám biele lekná

Predám biele lekná vhodné do jazierka. Majú krásne biele kvety a kvitnú celé leto. Cena je 30 € za kvetináč. Ponuka je obmedzená, nakoľko mám len 2 kvetináče. V prípade záujmu ma kontaktujte cez e-mail.


menstruacia- angelica sinensis- pokozka- vlasy- menopauza -

Doplnok výživy Hormonatur ženy 60tbl. 6,30€ menopauza, menštruácia, zdravá pokožka, vlasy, nechty, životná energia, správne fungovanie nervového systému, s Angelicou Sinensis, Sójovými izoflavonoidmi, Lapachom,...Priamo u výrobcu Tachyon Technology Bratislava za konkurnčne najnižšie ceny. Viac info na +421/254652711